OÜ TBD-Biodiscovery

 
Aadress
Tiigi 61b, 50410 Tartu
Esindaja
Dr. Andrus Tasa
E-post
atasa@biodiscovery.eu
Telefon
+372 7472501

Tegevusvaldkonnad
Õppe-, teadus- ja arendustegevus loodusteaduste valdkonnas

TBD-Biodiscovery on uuenduslik Eesti ettevõte, mis asutati erakapitaliga 2006. aastal ning mis panustab nüüdisaegsesse tervishoiu- ja biotehnoloogiatööstusesse. Meie äritegevus algas lepinguliste teenustega ja kasvas farmaatsia toimeainete eritellimusel valmistamiseks ning oma toodete portfelli loomiseks. Tänapäeval on TBD-Biodiscovery´l lai partnerite võrgustik kogu maailmas (EL, Šveits, Iisrael, USA, Venemaa, Lõuna-Korea ja Jaapan) ning sisse on seatud regulaarne bioluminestsentsainete ja ravimite toimeainete tootmine nii inimeste tervishoiu kui ka veterinaarravimite jaoks.

TBD-Biodiscovery is focused on small molecule API custom manufacturing.

We provide you with both advanced intermediates and active pharmaceutical ingredients manufactured under EU-GMP and ISO-9001 standards.

We are your CMO partner starting from the preclinical candidate development until the production of clinical and commercial batches. We start with the idea and transform it into robust technology. Our strong R&D, unique experience, uncompromising quality and deepest commitment is the guarantee of your success on the pharmaceutical market.

Our additional capabilities include synthesis of HPAPI and preparation of ADC (antibody-drug-conjugates) and this is how we contribute to development of innovative anticancer and targeted medicines.