Konverents: 14. Helsingi kemikaalifoorum

HCF

Helsinki Chemicals Forum (HCF); 10-11.04.2024 

Mõttekoda, mis on pühendatud kaasavale, läbipaistvale ja sõltumatule arutelule kemikaalide ohutu haldamise põhiküsimuste üle.

Kõigil spetsialistidel on võimalus vahetada teavet kemikaalide ohutu käitlemise põhiküsimuste kohta. Mitmeid sidusrühmasid hõlmav mõttekoda ettevõtetele, reguleerivatele asutustele, valitsusvälistele organisatsioonidele ja teistele, kellel on ruumi mõelda laiemale pildile ja minna koju selgema arusaamaga oma organisatsioonide positsioneerimisest.

Helsinki Chemicals Forum on sõltumatu foorum, mille eesmärk on edendada kemikaaliohutuse juhtimist kogu maailmas. Konverents on üles ehitatud kõrgetasemeliste paneelide ja põhiettekannete ning nendega seotud arutelude ümber. Foorumit korraldatakse edaspidi igal teisel aastal samaaegselt ChemBio Finlandi ja PulPaperi messiga, tegemist on vastavalt Põhjamaade ja Baltikumi keemia- ja biotehnoloogiaspetsialistide messiga ning juhtiva rahvusvahelise keemia-, protsessitööstuse ja puidutööstuse messiga.

Cefic peadirektori asetäitja Sylvie Lemoine ja kemikaalide seadusandluse juht Chrysanthi Sofokleous esinevad 14. Helsingi kemikaalifoorumil 10.–11. aprillil 2024. Igal aastal kogub HCF konverents esinejaid ja osalejaid üle maailma, et arutada kuumadel kemikaalide reguleerimise teemadel rahvusvahelisest vaatenurgast.

Täpsem info ja registreerumine SIIN