AS Tikkurila

 
Aadress
Liimi 5, 10621 Tallinn
Esindaja
Artur Telling
E-post
artur.telling@tikkurila.com
Telefon
3726501100

Tegevusvaldkonnad
Ehituskeemiatoodete tootmine ja müük

Tikkurila kontsern on Põhja-Euroopa juhtiv värvitööstuse professionaal, kes on tuntud oma tugevate kaubamärkide, kvaliteetsete pinnatöötlustoodete ja ekspertteenuste poolest, mis tagavad turul parima võimaliku kasutajate kogemuse.
Meie suurimateks turgudeks on Rootsi, Venemaa, Soome, Poola ja Balti riigid. Meil on tootmisettevõtted kaheksas riigis ja oleme juhtiv dekoratiivvärvide tootja oma kõigil põhiturgudel. Kokku müüakse meie tooteid 40 riigis.

Tikkurila pakub pinnatöötluseks ja kaunistamiseks laias valikus dekoratiivvärve nii tarbijatele kui ka professionaalidele. Tootevalikusse kuuluvad muu hulgas sisevärvid, lakid ja efekttooted, välisvärvid puit- ja metallpindadele, fassaadidele ning värvimisega seotud teenused. Lisaks valmistab Tikkurila värve ja pinnakatteid metalli- ja puidutööstuse jaoks. Tikkurila äritegevus paistab silma tugevate kaubamärkide poolest, mis on saavutatud tänu kvaliteetsele ja pikaajalisele tootearendusele ja olulistele turuinvesteeringutele. Tikkurila kaubamärkide hulka kuuluvad muu hulgas Tikkurila, Beckers, Alcro, Teks ja Vivacolor. Lisaks tugevatele kaubamärkidele on meie tegevuse tähtsateks teguriteks funktsioneeriv ja ulatuslik turustusvõrk, mitmekülgsed teenused ja efektiivne tarneahel.