Innovatsiooni Fond – 2023 aasta Eesti taotlused ja kutse 2024. a voorude veebinaridele

Pexels

KIK andis teada, et selgunud on 2023. aasta innovatsioonifondi toetusvoorude Eesti osalejad. Eestist läks kokku välja 5 taotlust, neist kaks olid väikeprojektide taotlused, üks keskmise, üks suurprojekti ning üks pilootprojekti taotlus. Kuna nimekiri on konfidentsiaalne, siis osalejaid avalikustada ei saa.

Lisaks on peagi toimumas huvigruppide kaasamise veebinarid. Osalemine on hea võimalus end uute voorudega kurssi viia ning sügiseste voorude taotlemiseks esmaseid plaane tegema hakata.

11. juunil on toimumas 2024 aasta grantide toetusvoorude reeglite uuendamise arutelu huvigruppidega. Registreerumine enne 11. juunit ürituse teemalehel.

12. juunil on toimumas 2024 aasta taastuvvesiniku oksjoni reeglite uuendamise arutelu huvigruppidega. Registreerumine enne 12. juunit ürituse teemalehel.

 

Uued, 2024. aasta taotlusvoorud avanevad hilissügisel, vesiniku oksjoni voor on avatud ligi 4 kuud, toetuste taotlusvoorud ligi 6 kuud. Mõlemad voorud on avatakse iga-aastaselt. Viimaste voorude eelarved olid 800 miljonit € taastuvvesiniku oksjonile ning 4 miljardit eurot toetustele, uute voorude eelarved on eeldatavalt vähemalt sama suured, vesiniku korral on räägitud ka olulisest toetusfondi suurenemisest.