ISOPA/ALIPA käivitab diisotsüanaadi ohutu kasutamise koolituse uuendatud veebisaidi

ISOPA

Uus veebisait loodi eesmärgiga pakkuda kasutajasõbralikumat kogemust ning lihtsustada õige teabe leidmist ning sobiva koolituse valimist ja broneerimist. Veebilehel on uus välimus ja kujundus, mis muudab navigeerimise ja vajaliku info leidmise lihtsamaks.

Veebilehele on lisatud uus nimekiri kõigist saadaolevatest koolitustest, mis hõlbustab kasutajasektorile sobiva koolituse leidmist. Teiseks täienduseks on koolituste valiku küsimustik, mis pakub välja sobivaima koolituse ja suunab kasutajad kiiresti registreerimislehele.

Uuele veebisaidile on integreeritud vestlusbot, mis võimaldab kasutajatel igal ajal teavet leida. Vestlusbot on varustatud korduma kippuvate küsimustega. Uus funktsioon kiirendab registreerimisprotsessi, kuna pakub kasutajatele ka vastavate koolituste linke.

"Nende uuendustega oleme kindlad, et kasutajatel on meie platvormil lihtsam navigeerida, leida sobiv koolitus ja seda hõlpsalt broneerida," ütles ISOPA/ALIPA peasekretär Jörg Palmersheim.

Veebilehte uuendatakse ja täiustatakse jätkuvalt, et registreerimisprotsess oleks võimalikult sujuv.

Külastage uut veebisaiti www.safeusediisocyanates.eu juba täna, et uurida täiustusi ja teada saada, kui lihtne on leida ja broneerida vajalik koolitus.