Keemiatehnoloogia erialad TalTech Virumaa kolledžis

Pexels

Vastuvõtt TalTech Virumaa kolledžisse on avatud! Oodatakse tudengeid nii keemiatehnoloogia rakenduskõrghariduse õppekavale kui ka jätkusuutlikud keemiatehnoloogiad magistriõppekavale

Keemiatehnoloogia õppekava Virumaa kolledžis annab põhjalikud teadmised anorgaanilistest ja orgaanilistest ainetest ja nende töötlemise tehnoloogiatest ning keemiatööstuse tööprotsessidest. Õppetöö osaks on praktika Eesti suurimate keemiatööstusettevõtete juures, kus tippspetsialistide juhendamisel omandatakse kogemused nii laborandi, keemiaprotsesside operaatori, kui ka keskastme juhi ülesannete täitmisel. Vaata täpsemalt SIIT.

Jätkusuutlik keemiatehnoloogia kujundab keskkonnasõbralikku tulevikku. Vajadus leida keskkonnasõbralikke alternatiive ning rakendada sealjuures ringmajanduse põhimõtteid tekitab ka nõudluse spetsialistide järele, kes viiksid need muudatused ellu. Tulevastel spetsialistidel on põhjalik ülevaade kaasaegsete keskkonnaprobleemide sisust ning nende võimalikest lahendustest. Neil on teadmine, kuidas innovatiivseid lähenemisi kasutades saab teha pöördeid nii praktilistes majandustegevustest kui teaduslikes uurimistöödes. Lisaks üldisele majanduse ja ringmajanduse õppele on lõpetajatel teadmised ka intellektuaalomandi kaitse põhimõtetest. Vaata täpsemalt SIIT.

Avalduste vastuvõtt kestab kuni 3. juuli keskpäevani.

Lisaks rakenduskõrgharidus- ja magistriõppele pakutakse võimalust läbida avatud õppes väiksema mahuga õppekavasid ehk mikrokraade. Sügisel avatavatele mikrokraadidele kandideerimine toimub 3.-21.06.2024.