Veebikonverents 09.11: leidke sobiv keskkonna- ja innovatsiooni rahastusprogramm Eestis

EUGreenDeal

Fookus: innovatsioon.

Jagame alljärgnevalt kutset veebiseminarile, kus antakse ülevaade Euroopa Liidu vahenditega seotud toetustest Eestis tööstuse ümberkujundamise, ringmajanduse ja innovatsiooni edendamiseks.

Euroopa Komisjoni Keskkonna peadirektoraat koostöös Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA-ga, Keskkonnainvesteeringute Keskuse ja Riigi Tugiteenuste Keskusega soovivad kutsuda Teid 9. novembril kell 11.00-13.20 veebikonverentsile:

„Leidke sobiv keskkonna ja innovatsiooni rahastamisprogramm Eestis“

Veebikonverentsi eesmärgiks on anda ülevaade Euroopa Liidu vahenditega seotud toetustest Eestis tööstuse ümberkujundamise, ringmajanduse ja innovatsiooni edendamiseks.

Konverentsil keskendutakse taaste- ja vastupidavusrahastu ning innovatsioonifondi rahastusvõimaluste ja toetusmeetmete tutvustamisele.

Üritusele on oodatud ettevõtted ja erialaliitude esindajad, kuid ka teised huvilised, kes soovivad saada teavet Euroopa Liidu vahendite rahastusvõimalustest.

Toimumisaeg: 9.november, neljapäev kell 11.00-13.20.

Toimumiskoht: Zoomi keskkond. Link veebikonverentsiga liitumiseks saadetakse enne ürituse toimumisaega.

Veebikonverentsi keel: eesti ja inglise keel.

Registreerimine: palume osalemiseks registreeruda järgmisel vormil.  NB! Registreerimisvorm on inglisekeelne, toimumisaeg on kuvatud mitme ajavööndi järgi.

Päevakava: lisatud manusesse.

Täpsem informatsioon ja registreerimise info on leitav ka Riigi Tugiteenuste Keskuse kodulehelt.

Infomaterjal Vademecum tutvumaks Euroopa Liidu keskkonnarahastuse fondide ja võimalustega.