Euroopa Responsible Care (Hoolime ja Vastutame) auhinnatseremoonia 2020: hoolimine COVID-19 ajal

Cefic_RC

Kuna sel aastal kolib ülemaailmne keemiakonverents virtuaalsesse keskkonda, siis järgib seda eeskuju ka Responsible Care auhindade tseremoonia ning see annab Cefic´le võimaluse kutsuda osalema kõik oma liikmed, sealhulgas Hoolime ja Vastutame programmi praktiseerivad ettevõtted üle kogu maailma.
 
Võitjad kuulutatakse välja spetsiaalsel eelnevalt salvestatud digitaalsel tseremoonial keemiakonverentsi ajal, 13. oktoobril kell 11.30–12.00. Virtuaalsel tseremoonial osalevad Euroopa keemiatööstuse ja Responsible Care initsiatiivi peamised esindajad ning tutvustatakse võitjaid.
 
Sel aastal tunnustatakse VKEde, ettevõtete ja siseriiklike ühenduste silmapaistvaid algatusi, mis pakuvad oma toetust kriisi ajal, näiteks algatusi, mille eesmärk on kaitsta töötajaid ja rahvatervist, hoida kriitilisi väärtusahelaid töös ja toetada kogukondi meie lahenduste, toodete / protsesside, annetuste ja palju muuga.

Kuivõrd sel aastal on tegemist virtuaalse ja pisut ette salvestatud tseremooniaga, siis on EKTL-l suur rõõm ja au tõdeda, et seekord on võitjate seas ka Eesti Keemiatööstuse ettevõte - täpsemat uudist sellest toredast sündmusest ja tunnustusest jagame pärast teisipäeval toimuvat tseremooniat.