Ringmajanduse baaskoolitus: praktilist kasutust leidvad lahendused Sinu ettevõttele

Pexels

Fookus: innovatsioon.

EASi ja Kredexi ühendasutus korraldab tööstusettevõtetele ringmajanduse baaskoolituse - jagame alljärgnevalt nende infot ja kutset osalema: 

Mis on rohepööre? Mis on ringmajandus ja kuidas selle põhimõtete rakendamine Sinu ettevõtet aitab? Mida mõista rohepesu all ja kuidas seda vältida? Mida tähendavad lühendid EPD, ESG, LCA? Kuidas aitab Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus ettevõtjaid ringmajandusele üleminekul?  

Leia ülaltoodud küsimustele praktilist kasutust leidvad vastused, osaledes „Praktilisel ringmajanduse baaskoolitusel“ 28. novembril ja 5. detsembril kell 14:00-17:00 (2 koolituspäeva). Koolituse viivad läbi Teeme Ära Sihtasutuse kogenud ringmajanduse koolitajad Kadri Kalle ja Mayri Tiido. 

Lisainfo ja registreerumine: Praktiline ringmajanduse baaskoolitus - EASi ja KredExi ühendasutus (kuni 20.11.23 k.a.)

 

Osale koolitusel, et…

• mõista peamiste rohevaldkonna terminite tähendust

• mõista ringmajanduse olulisust, põhimõtteid ja tegevusi

• osata ringmajanduse põhimõtteid oma ettevõtte kontekstis praktiliselt rakendada

• teada ja orienteeruda ringmajandusega seotud Euroopa Liidu ja Eesti suundades ja riigipoolsetes toetusmeetmetes

 

Kes on oodatud koolitusel osalema?

Eelisjärjekorras on koolitusele oodatud Eestis registreeritud tööstusettevõtjad, kuid registreerima on oodatud ka teiste tegevusvaldkondade esindajad.

Kui huviliste arv ületab vabade kohtade arvu, avame teise koolitusgrupi veebruaris 2024 (koolituspäevad 6. ja 13. veebruaril kell 14:00-17:00).